Wymiana gniazda MicroUSB w Prestigio PMP5870C

Jakiś czas temu opisywaliśmy wymianę gniazda MicroUSB w tablecie Prestigio Multipad 2 Ultra Duo (PMP7280C). Tym razem mieliśmy przyjemność wymieniać gniazdo w podobnym, nieco mniejszym modelu Prestigio Multipad 7.0 Ultra Duo (PMP5870C). W związku z tym, że klient oddalony jest od nas o blisko 355km, urządzenie zostało dostarczone do nas kurierem. 

Po otrzymaniu urządzenia, zabraliśmy się za jego naprawę. W pierwszej kolejności usunęliśmy stare, zużyte gniazdo, gdyż nie nadawało się ono do dalszego użytku. Było pokrzywione i zabrudzone. 

 

IMG_7885

IMG_7891

Następnie przymocowaliśmy nowe gniazdo, oraz sprawdziliśmy jego poprawne działanie. Teraz tablet jest właściwie ładowany, nie trzeba dociskać, ani manewrować przewodem od ładowarki, ryzykując wyrwanie gniazda i/lub padów łączących gniazdo z płytą główną. 

Jeszcze tego samego dnia zamówiliśmy kuriera, by zabrał od nasz naprawionego tableta. Klient wysłał do nas urządzenie w Poniedziałek, a naprawione otrzymał już w środę. 

Prestigio PMP5870C

IMG_7892

Przypominamy także, że jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą swojego tableta lub laptopa - niezależnie od marki, to zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu. Sprzęt można do nas wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć krótki opis usterki, która ma zostać usunięta, oraz swoje dane kontaktowe. Można także wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie: https://www.tech-sas.pl/zgloszenie-naprawy/

2 thoughts on “Wymiana gniazda MicroUSB w Prestigio PMP5870C”

    1. ~50 PLN brutto + koszt wysyłki (o ile nie są powyrywane styki – wtedy cena może wzrosnąć nawet do 100 PLN)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *