O nas

Nazywam się Tadeusz Sasnal. Jestem właścicielem firmy TECH-SAS zajmującej się dostarczaniem profesjonalnych usług Informatycznych.

Tematyką komputerową interesuję się od najmłodszych lat.

Podstawowe doświadczenie zdobyłem jako kilkuletni pracownik jednej z firm o profilu informatycznym na stanowisku: „Konserwator Systemów komputerowych i sieci”. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że forma pracy na etacie już się dla mnie wyczerpała. Rozpoczęcie własnej działalności było naturalnym krokiem naprzód w rozwoju zawodowym, jako sposób na realizację własnych pomysłów oraz rozwinięcie skrzydeł kreatywności. Od początku moim celem było zbudowanie firmy mogącej zapewnić klientom najwyższą jakość w dobrej cenie. Tak oto w 2011 powstała firma TECH-SAS. Od tamtego czasu nieprzerwanie poszerzam grono zadowolonych klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych.

Zawodowi informatycy muszą stale rozwijać swój warsztat, muszą aktywizować się i nadążać nie tylko za coraz nowszym sprzętem dostępnym na rynku, który pojawia się częściej i szybciej niż kiedykolwiek, ale nade wszystko nadążać za pędzącym nowym obliczem usług informatycznych. Każdy dzień zwłoki w rozwoju jest w istocie staniem w miejscu, to zaś na rynku oznacza wręcz cofanie się.

Ciągle doszkalam się i poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach, czego efektem jest nieustanne uznanie klientów za co serdecznie DZIĘKUJĘ!

Certyfikat Gdata Sales Associate
Avast Reseller
Gdata Sales Professional

Avast Sales Expert
Avast Security Expert

Zend Foundations Course
Google Adwords
Zend High Structures Course

MS 20687 Configuring Windows 8
MS 20688 Managing and Maintaining Windows 8

Autoryzacja Handlowa Comarch ERP Optima
Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
Warszataty wdrożeniowe Comarch ERP Optima

Certyfikat Lepiej zapobiegać niż leczyć
Firma Przyjazna Internautom
Reseller AVG