Czyszczenie Laptopa HP 650

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem radzenia sobie z awariami sprzętu jest odpowiednia profilaktyka. W okresie upałów szczególnie zwracamy uwagę na przegrzewające się laptopy. W wyniku wysokiej temperatury może dojść do poważnych i kosztownych uszkodzeń płyty głównej. Dlatego warto jeszcze działającego laptopa dostarczyć do naszej firmy na profilaktyczne czyszczenie wnętrza i konserwację układu chłodzenia. Jeden z naszych klientów postanowił tak właśnie zrobić z laptopem HP 650.

Klient zauważył że laptop zaczął głośniej chodzić i robił się ciepły na obudowie. Po rozebraniu laptopa okazało się że faktycznie na radiatorze zalega warstwa kurzu i innych resztek skutecznie nieuniemożliwiający swobodny przepływ gorącego powietrza. Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby klient nie zareagował odpowiednio wcześniej. Tym czasem usługa czyszczenia nie kosztowała go zbyt wiele, została wykonana ekspresowo. Klient mógł odebrać laptopa jeszcze tego samego dnia, i jest zadowolony z cichej pracy urządzenia a także wyraźnie niższej temperatury obudowy.

czyszczenie laptopa
konserwacja chłodzenia

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą swojego tableta lub laptopa – niezależnie od marki, to zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu. Sprzęt można do nas wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć krótki opis usterki, która ma zostać usunięta, oraz swoje dane kontaktowe. Można także wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie: https://www.tech-sas.pl/zgloszenie-naprawy/

One thought on “Czyszczenie Laptopa HP 650”

  1. Ja miałem taką sytuację, że mój laptop ASUS ROG przegrzewał się od pierwszego dnia. Wynikało to z faktu, że nie był zaprojektowany do działania z zamkniętą klapą (mam go podłączonego do monitora).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *