Naprawa Tabletów Tracer Q8 (A-1) – Wymiana dotyku

Jeżeli w Twoim tablecie uszkodził się ekran dotykowy, lub wyświetlacz LCD pamiętaj, że oferujemy możliwość naprawy takiego ekranu. Ekrany najczęściej bywają pęknięte.

Nie zalecamy samodzielnego otwierania tabletów gdyż może to skutkować większym uszkodzeniem, a bez użycia odpowiednich narzędzi wyszczerbianie i pokrzywienie obudowy. Często zdarzają się także obudowy z powyłamywanymi zatrzaskami.

W ramach naszego serwisu usuwany resztki starego, zepsutego ekranu i zakładamy nowy. Składamy i testujemy urządzenie. Gdy wszystko ładnie działa, odsyłamy lub/i informujemy klienta o wykonaniu zlecenia.

Tym razem usunęliśmy usterkę pękniętego dotyku (digitizera) w tablecie Tracer Q8

Naprawa Tabletów Tracer
Naprawa Tabletów

Serwis Tabletów
 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą swojego tableta lub laptopa – niezależnie od marki, to zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu. Sprzęt można do nas wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć krótki opis usterki, która ma zostać usunięta, oraz swoje dane kontaktowe. Można także wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie: https://www.tech-sas.pl/zgloszenie-naprawy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *