Naprawa przycisku włącznika w Tablecie Omega MID7503

Jeżeli w Twoim tablecie uszkodził się włącznik, lub inny przycisk np. od regulacji głośności pamiętaj, że oferujemy możliwość naprawy takiego przełącznika. Przyciski zazwyczaj są wciśnięte.

Nie zalecamy samodzielnego otwierania tabletu gdyż może to skutkować uszkodzeniem ekranu dotykowego, a bez użycia odpowiednich narzędzi wyszczerbianie i pokrzywienie obudowy. Często zdarzają się także obudowy z powyłamywanymi zatrzaskami.

W ramach naszego serwisu usuwany resztki starego, zepsutego przełącznika i wlutowujemy nowy. Składamy i testujemy urządzenie. Gdy wszystko ładnie działa, odsyłamy lub/i informujemy klienta o wykonaniu zlecenia.

Tym razem usunęliśmy usterkę wciśniętego (wyrwanego) przełącznika w tablecie Omega Space MID7503

Naprawa przycisku włącznika w Tablecie
naprawa tableta omega

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą swojego tableta lub laptopa – niezależnie od marki, to zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu. Sprzęt można do nas wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć krótki opis usterki, która ma zostać usunięta, oraz swoje dane kontaktowe. Można także wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie: https://www.tech-sas.pl/zgloszenie-naprawy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *