Subskrypcja – wygodna forma opłacania usług w nazwa.pl!

Firma nazwa.pl uruchomiła kolejną formę płatności za świadczone przez siebie usługi. Subskrypcja polega na automatycznym obciążaniu karty kredytowej lub płatniczej przypisanej do usługi, dzięki czemu klienci firmy mogą zapewnić sobie ciągłość działania swoich usług i nie będą musieli zaprzątać sobie głowy terminami płatności. Zachowują przy tym pełną kontrolę nad wydatkami, otrzymując powiadomienia o każdej operacji, a także mogąc wyłączyć subskrypcję w każdej chwili w Panelu Klienta.

Wraz ze wzrostem liczby transakcji, realizowanych na rynku e-commerce, dynamiczny rozwój przeżywają elektroniczne kanały płatności. Obserwuje się znaczący wzrost operacji przeprowadzanych poprzez tak zwane e-płatności, w tym przy użyciu kart kredytowych i płatniczych. Jedną z coraz powszechniej stosowanych metod są płatności subskrypcyjne, spopularyzowane w dużej mierze przez platformy streamingowe takie jak Netflix, Spotify czy YouTube.

Klienci oczekują, że ich płatności będą realizowane szybko i bezpiecznie, a subskrypcja wprowadzona przez nazwa.pl jest odpowiedzią na te postulaty. Dzięki niej, praktycznie bezobsługowo, klienci tego usługodawcy mogą dokonywać rozliczeń za usługi świadczone zarówno w modelu abonamentowym, jak i modelu za użycie. Wystarczy, że w Panelu Klienta dla usługi, którą chcą rozliczać automatycznie, dodadzą swoją kartę kredytową lub płatniczą, a rozliczenie płatności zostanie wykonane w odpowiednim momencie. Klient, który skorzysta z tego rozwiązania, każdorazowo otrzyma od nazwa.pl powiadomienie o przebiegu takiej płatności. 

Spółka nazwa.pl zapewnia, że każdy, kto skorzysta z płatności subskrypcyjnych w nazwa.pl, może mieć pewność, że dane dotyczące jego karty są chronione wg najwyższych standardów, gdyż przetwarza je podmiot mający status krajowej instytucji płatniczej nadany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego. Operacje płatnicze nie wymagają dodatkowego logowania na zewnętrznych serwisach.

Oprócz płatności subskrypcyjnych, w szczegółach usług w Panelu Klienta nazwa.pl, pojawiła się nowa funkcjonalność „Konta zaliczkowe”. Umożliwia ona rozliczanie usług, które niedługo zostaną udostępnione przez nazwa.pl, według rzeczywistego wykorzystania zasobów. Naliczanie płatności odbywać się będzie w krótkich cyklach – na przykład godzinnych, pozwalając na uruchamianie nowych funkcjonalności na dużo krótsze okresy, niż obecne okresy abonamentowe.

Warto wspomnieć, że do każdej zamawianej  usługi udostępniane jest oddzielne konto zaliczkowe, pozwalając klientom spółki niezależnie zarządzać środkami. Konta zaliczkowe można doładowywać wpłatami o zdefiniowanej wysokości, realizowanymi w dogodnym czasie i w formie, którą dany klient preferuje, na przykład poprzez subskrypcję.

Subskrypcja i konta zaliczkowe to nowoczesne metody płatności, pozwalające sprawnie i bezpiecznie zarządzać finansami. Płatności za usługi dokonywane są automatycznie, zwalniając klientów nazwa.pl z obowiązku pilnowania terminów zapłaty, często za faktury na bardzo małe kwoty niewarte zajmowania swojego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *