Bitdefender 2017 już jest!

Nowe właściwości, nowe ulepszenia we wszystkich obszarach, doradca ochrony Wi-Fi i jeszcze lepsza ochrona przed Ransomware – Polska Premiera Bitdefender 2017 !

baner-na-strone-glowna1_big

Nowa linia produktów Bitdefender 2017 właśnie weszła na polski rynek. Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Family Pack,Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Mobile Security oraz Bitdefender Antivirus for Mac to główni przedstawiciele marki Bitdefender do walki przeciw złośliwemu oprogramowaniu. Linia ta adresowana jest do użytkowników domowych i właścicieli małych firm.

Producent zachwala, że najnowsza wersja produktów została udoskonalona tak, aby jeszcze szybciej i dokładniej radzić sobie z coraz częściej atakującymi złośliwymi programami. Nowe rozwiązania antywirusowe Bitdefender 2017 to przede wszystkim:

Doradca ochrony Wi-Fi 

Kiedy jesteś podłączony do otwartej sieci Wi-Fi w kawiarni, lotnisku, parku czy sklepie, skąd wiesz, że jest ona bezpieczna? Doradca ochrony Wi-Fi skanuje sieć, do której jesteś podłączony w poszukiwaniu luk w ochronie, które mogą narażać Cię na ryzyko i zaleca odpowiednią akcję, aby chronić Twoją prywatność. Dzięki temu modułowi możesz korzystać z każdego dostępnego Wi-Fi bez obawy przed wirusami. Jeśli sieć, do której próbujesz się podłączyć będzie niebezpieczna Bitdefender powiadomi Cię o tym!

file-1156_big

Ulepszona Ochrona Anti-Ransomware

Jest to moduł, który ostatnimi czasy stał się niezbędny. Pozwala na silną ochronę przeciw rozwijającym się zagrożeniem Ransomware (złośliwym atakom, które szyfrują i blokują dostęp do najważniejszych plików, jak zdjęcia rodzinne i ważne dokumenty, a następnie wymagają od ofiary okupu za kod dostępu do ich własności). Moduł Anti-Ransomware działa teraz szybciej i dodano też powiadomienia, aby użytkownik był zawsze poinformowany, co się dzieje u niego na komputerze.

Optymalizacja Systemu i oczyszczanie dysku

By pomóc Ci uzyskać jak najlepszą wygodę, kiedy korzystasz ze swojego urządzenia Bitdefender wyposaży Cię w potężne narzędzie, które pomoże Ci zoptymalizować  Twój system. Po raz pierwszy wprowadzono moduł optymalizacyjny Czyszczenie Dysku. Dzięki niemu można łatwo pozbyć się nieużywanych plików, które spowalniają pracę Twojego urządzenia bez obawy, że zostaną usunięte ważne pliki – a Twój komputer będzie działał jak nowy.

Bardziej intuicyjny i przejrzysty interfejs

Poprawiony interfejs jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, dodano łatwy dostęp do różnych funkcjonalności z intuicyjnego menu znajdującego się  po lewej stronie głównego okna Bitdefender. Praca z Bitdefenderem jest teraz przyjemniejsza i szybsza.

najlepszy-antywirus-2_big

Poprawiony Asystent Rodzica

Możesz teraz ustawić kontrolę rodzicielską do kont należących do Twoich dzieci na współdzielonych urządzeniach – ustaw tyle kont ile potrzebujesz i na tyle urządzeń ile chcesz. Bez problemu sprawdzisz czy strony, które przegląda Twoja pociecha są bezpieczne, a w razie potrzeby zablokujesz dostęp do stron, które są według Ciebie nieodpowiednie.

Nowa funkcja w Module Anty-Kradzieżowym

Twoje urządzenia z Androidem zrobią zdjęcie, za każdym razem, kiedy ktoś próbuje uzyskać do nich nieautoryzowany dostęp, a zdjęcie przestępcy zostanie wysłane na Twoją pocztę. Z panelu możesz zablokować dostęp do danych na urządzeniu, a ze zdjęciem zgłosić kradzież odpowiednim organom władzy.

Warto dodać, że wszystkie produkty Bitdefender 2017 są gotowe do pracy na systemie Windows 10. Wszystkie najnowsze informacje o produktach znajdziecie na stronie internetowej producenta.

Oczywiście wszyscy użytkownicy, którzy posiadają licencje poprzednich wersji mogą za darmo zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *