Październikowe promocje Bitdefender

Przypominamy, że do końca października trwa promocja na wszystkie nowe licencje Bitdefender Internet Security, które można nabyć za połowę ceny. Wyjątkowo wersja 1ROK 1PC jest tańsza aż o -59%! Taka okazja może się nie powtórzyć! Zapraszamy do naszego sklepu.

 Bitdefender Promocja

Oprogramowanie Bitdefender można nabyć w naszym sklepie Internetowym. Bitdefender Internet Security

Październik obfituje w promocje. Dlatego też wraz z Bitdefender przygotowaliśmy mega promocję. Jak wspomnieliśmy wszystkie nowe licencje Bitdefender Internet Security można zakupić w preferencyjnej cenie. Poniżej szybkie zestawienie:

  • 1PC 1 ROK – 50 PLN
  • 1PC 2 LATA – 97,42 PLN
  • 1PC 3 LATA – 155,87 PLN
  • 3PC 1 ROK – 77,24 PLN
  • 3PC 2 LATA – 123,59 PLN
  • 3PC 3 LATA – 197,75 PLN

itd… oczywiście są także dostępne wersje na 5 oraz 10 stanowisk.

Zapraszamy.

Październik jest miesiącem cyberbezpieczeństwa, do końca miesiąca będzie trwać już czwarta edycja ECSM (ang. European Cyber Security Month). W tym roku niezwykle ważne wyróżnienie spotkało markę Bitdefender. Firma Bitdefender dołączyła do inicjatywy CyberSecMonth, wspieraną przede wszystkim przez Europol i ENISA, którzy pragną podnieść świadomość mobilnych zagrożeń oraz ich destrukcyjnych skutków. W ramach dążenia do walki z mobilną cyberprzestępczością, od 24 do 28 października, Bitdefender udostępni wszystkim zarejestrowanym użytkownikom dostęp do najnowocześniejszej mobilnej ochrony.

Aplikacja Bitdefender Mobile Security na Androida oferuje doskonałą ochronę przed złośliwymi programami maleware, nie obciążając systemu i zapewnia solidną ochronę z chwilą, gdy do antywłamaniowych właściwości aplikacji, dołączymy zegarki smart Android Wear. Kampania ECSM odbywa się zawsze w październiku, po to żeby uczulić obywateli odnośnie cyfrowych zagrożeń, oraz aby promować cyfrową ochronę i zapewnić jak najbardziej aktualne informacje na jej temat. Waga CyberSecMonth przybiera na znaczeniu z każdym rokiem jako, że ilość mobilnych zagrożeń ciągle wzrasta, a spowodowane jest to rosnącym zainteresowaniem urządzeniami mobilnymi. Kolejnym skutkiem są także obniżki cenowe, którą powodują, że coraz większe rzesze klientów kupuje smartfony i tablety. Szef od Strategii Bezpieczeństwa w Bitdefender, Catalin Cosoi oznajmia:

“CyberSecMonth jest naprawdę cenioną inicjatywą którą w pełni wspieramy i która też doskonale wpasowuje się w naszą podstawową misję, w świecie gdzie złośliwe oprogramowanie mobilne doprowadziło do poważnych strat w tym i ofiar ludzkich. Od roku 2001 misją marki Bitdefender nieprzerwanie było i pozostaje pozyskanie ludzkiego zaufania – od zwykłych rodzin po największe światowe korporacje – i jednocześnie zapewnienie najlepszej ochrony i wydajności.”

Statystyki Bitdefendera wskazują, że najwięcej kont Androida zarażonych przez złośliwie programy ransomware zanotowano w Danii i w Niemczech. Na kolejnych miejscach znalazły się Australia (21,54%), Wielka Brytania (16,48%) i Stany Zjednoczone (16%). Przykładowe złośliwe programy na Androida zachowują się w bardzo podobny sposób, mianowicie zablokowują dostęp użytkownikowi i następnie żądają od niego zapłaty za odblokowanie urządzenia.

Przytoczone liczby tylko dowodzą jakiej skali jest to zjawisko, i są sygnałem, żeby naprawdę poważnie potraktować ochronę mobilnych urządzeń – Bitdefender Mobile Security jest gotowy stanąć na straży twojego smartfona i właśnie nadarza się wspaniała okazja, żeby tak się stało. Możesz mieć go za darmo, zatem śpiesz się – bo warto!

Swoją darmową licencje na 6 miesięcy na Bitdefender Mobile Security odbierzesz tutaj:
Bitdefender Mobile Security – Pobierz tutaj

Udostępniając tą informację dalej, dostaniesz od nas Bitdefender Internet Security na 3 miesiace. (mamy 15 kodów do rozdysponowania)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *