Naprawa Notebooka Overmax OV-ML-02

Usługa nie jest już przez nas świadczona. Prosimy o nie przysyłanie urządzeń.

Podobnie jak w przypadku Notebooka Overmax OV-ML-01 nasza firma oferowała usługę zmiany softu w Notebooku Overmax OV-ML-02. Zmiana softu polega na wgraniu nowego systemy operacyjnego (Android). Usługa ta, polecana jest wszystkim użytkownikom, którzy mają problemy z uruchomieniem urządzenia. Objawia się to wyświetleniem loga firmy Overmax a następnie napisu Android (jak przy normalnym uruchomieniu) jednak w tym wypadku użytkownik widzi tylko czarny ekran.

Jedyny koszt jaki należało ponieść, to 1 zł + koszty przesyłki w obie strony.

A poniżej przykład „ożywionego” urządzenia.

IMG_1764

Jeśli komuś pomogliśmy, bardzo proszę nas polecać… Lub chociaż kliknąć lubię to na naszej Facebookowej ścianie 🙂

6 thoughts on “Naprawa Notebooka Overmax OV-ML-02”

  1. Witam. Czy jest panu znane jakieś „miejsce” skąd można pobrać oprogramowanie dla OV-ML-02?.
    We wszystkich dostępnych adresach(włącznie zresztą z serwisem, zapytałem mailem), oprogramowanie jest już niedostępne. Efekt jest taki że prawie nieużywane „urządzenie”?, jest martwe.
    Pieniądze wyrzucone w błoto.
    Za ewentualną pomoc dziękuję. Pozdrawiam.

  2. overmax ov-ml-02 , nie mam do niego oryginalnej ładowarki 🙁 co mam zrobić . Oryginalna powinna mieć 9 Voltt i 2 Ampery a ja próbuję dostosować inną 9 Voltt-ową , która ma 1 Amper mocy ale nie działa 🙁 Proszę o jakieś rady .

  3. Witam zrobiłem wszystko jak w opisie krok po kroku po pojawieniu sie komunikatu U0 updated OK,please take off SD and reboot wyjąłem karte i system sie zresetował ale dalej nic tylko migający napis android Postanowiłem jeszcze raz spróbować po załadowaniu od początku pendriva z programu DMDE z plikiem uboot.bin. dalej nie działa i pokazał za pierwszym razem komunikat U0 updated OK,please take off SD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *