Naprawa Lenovo G50-45

Nasz serwis laptopów przyjął w tym tygodniu laptopa Lenovo G50-45. Zgłoszonym przez klienta problemem było nagminne pojawianie się reklam, wyskakujących okien. Strony i okna przeglądarki uruchamiały się same, nie można było otworzyć docelowej strony internetowej. Klient zauważył że spadła wydajność laptopa, polecił nam przywrócenie jego działania do wcześniejszego stanu. Ważnym aspektem było to, ze klient dokonywał przelewów przez bank internetowy iż zależało mu na odpowiednim zabezpieczeniu komputera przed wirusami. Należało także zachować wszystkie dane zapisane na dysku twardym i ustawienia. 

Tego samego dnia klient mógł odebrać oczyszczone i zabezpieczone urządzenie. Usunęliśmy niechciane aplikacje, złośliwe programy. Zainstalowaliśmy program antywirusowy w wersji Internet Security, przeskanowaliśmy cały komputer i usunęliśmy znalezione wirusy. Do przeglądarek dodaliśmy wtyczki odpowiedzialne za blokowanie reklam. Wykonaliśmy defragmentację dysku, i inne czynności optymalizacyjne. Teraz komputer działa jak nowy. Naprawa Lenovo G50-45 zakończyła się pełnym powodzeniem.

 

Naprawa Lenovo G50-45

IMG_7478

Przypominamy, że prowadzimy pełny serwis laptopów. Usuwamy wszystkie znane usterki w laptopach, tabletach i komputerach stacjonarnych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *