Hard Reset Modecom Freetab 1001

… A gdy zapomnimy Kodu odblokowującego do tabletu, albo po prostu chcielibyśmy przywrócić ustawienia fabryczne czyli go zresetować, należy pamiętać, że ta operacja usunie wszystkie nasze zainstalowane gry i programy. Zostanie przywrócony stan początkowy, jak byśmy go dopiero wyjęli z pudełka i uruchamiali pierwszy raz. Dane zapisane na karcie pamięci nie zostaną usunięte. Zostanie wyczyszczona jedynie pamięć wewnętrzna.

Aby tego dokonać należy najpierw wyłączyć tablet. Następnie włączyć urządzenie przytrzymując jednocześnie przycisk przyciszania (-) oraz Włącznik (power)

Hard Reset Modecom

Tablet uruchomi się trybie tzw. Recovery. Następnie poruszając się przyciskami regulacji głośności (+) w górę oraz (-) w dół wybieramy opcję „Wipe data/factory reset” i zatwierdzamy przyciskiem Włącznika (power).

Modecom Freetab 1001

Czas na potwierdzenie wyboru. Po zatwierdzeniu tej opcji nie będzie już odwrotu. Analogicznie poruszamy się przyciskami głośności… wybieramy „Yes — delete all user data

Tablet Hard Reset

 

Po zatwierdzeniu rozpocznie się przywracanie ustawień fabrycznych .

IMG_6211

 

Następnie wybieramy „Reboot system now„. Tablet uruchomi się ponownie bez kodów, jak nowy.

17 thoughts on “Hard Reset Modecom Freetab 1001”

  1. Nie wyświetla mi się wgl reset :/ jest tylko ten przekręcony adroid a te napisy sie nie wyświetlają :/ co robić ?

  2. Witam. Dziecko zablokowalo swoj tablet – nie pamieta hasla do win. Moje pytanie jaka jest kombinacja klawiszy wywolujaca menu recovery w modeco 1035? Trzymanie przycisku power, a potem windows nie chodzi.

  3. Witam,
    Mam tableta Modecom freetab 9701 i stało się czarny wyświetlacz i nie chce się włączyć leżał trochę i się rozładowała bateria po naładowaniu nic się nie dzieje mimo różnych prób włączania.

  4. Przydatne, bo potrafi przyciąć niemiłosiernie, jeśli twórcy aplikacji się nie postarali. Sam sprzęt oceniam pozytywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *