Hard Reset Modecom Freetab 1001

… A gdy zapomnimy Kodu odblokowującego do tabletu, albo po prostu chcielibyśmy przywrócić ustawienia fabryczne czyli go zresetować, należy pamiętać, że ta operacja usunie wszystkie nasze zainstalowane gry i programy. Zostanie przywrócony stan początkowy, jak byśmy go dopiero wyjęli z pudełka i uruchamiali pierwszy raz. Dane zapisane na karcie pamięci nie zostaną usunięte. Zostanie wyczyszczona jedynie pamięć wewnętrzna.

Aby tego dokonać należy najpierw wyłączyć tablet. Następnie włączyć urządzenie przytrzymując jednocześnie przycisk przyciszania (-) oraz Włącznik (power)

Hard Reset Modecom

Tablet uruchomi się trybie tzw. Recovery. Następnie poruszając się przyciskami regulacji głośności (+) w górę oraz (-) w dół wybieramy opcję “Wipe data/factory reset” i zatwierdzamy przyciskiem Włącznika (power).

Modecom Freetab 1001

Czas na potwierdzenie wyboru. Po zatwierdzeniu tej opcji nie będzie już odwrotu. Analogicznie poruszamy się przyciskami głośności… wybieramy “Yes — delete all user data

Tablet Hard Reset

 

Po zatwierdzeniu rozpocznie się przywracanie ustawień fabrycznych .

IMG_6211

 

Następnie wybieramy “Reboot system now“. Tablet uruchomi się ponownie bez kodów, jak nowy.

14 thoughts on “Hard Reset Modecom Freetab 1001”

  1. Nie wyświetla mi się wgl reset :/ jest tylko ten przekręcony adroid a te napisy sie nie wyświetlają :/ co robić ?

  2. Witam. Dziecko zablokowalo swoj tablet – nie pamieta hasla do win. Moje pytanie jaka jest kombinacja klawiszy wywolujaca menu recovery w modeco 1035? Trzymanie przycisku power, a potem windows nie chodzi.

  3. Witam,
    Mam tableta Modecom freetab 9701 i stało się czarny wyświetlacz i nie chce się włączyć leżał trochę i się rozładowała bateria po naładowaniu nic się nie dzieje mimo różnych prób włączania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *