Strony www

Firma, której nie ma w Internecie nie istnieje!

Oferujemy profesjonalne i niedrogie usługi związane z projektowaniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Zapewniamy, że Twoja witryna będzie wyjątkowa, atrakcyjna wizualnie oraz skuteczna. Wybrane techniki i programy którymi się posługujemy to: HTML/HTML5, CSS/CSS3, PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, Ajax, Photoshop i inne!

 
 

strony www

Krok 1. Planowanie

Poprzez konsultacje, lepiej poznajemy Ciebie i Twoją firmę. Zapoznajemy się z usługami, które oferujesz, odkrywamy historię firmy. Zbieramy informacje i pomysły na funkcjonalność oraz zawartość by jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania. Chcemy, aby Twoja strona jednoznacznie kojarzyła się z prowadzoną działalnością, była łatwo rozpoznawalna, więc gromadzimy informacje o logo, kolorystyce, sloganach itp. Następnie dokładnie analizujemy i oceniamy wszystkie zgromadzone dane i opracowujemy strategię kolejnych kroków w procesie, projektowania Twojej strony internetowej.

projektowanie stron www

Krok 2. Projektowanie

Kiedy mamy już wszystkie istotne informacje, wchodzimy w fazę projektowania witryny. Udostępniamy ci odnośnik do serwera testowego na którym tworzy się projekt Twojej strony internetowej, dzięki czemu możesz oglądać postępy prac w czasie rzeczywistym. Ponad to jesteśmy w stałym kontakcie ponieważ na tym etapie powinniśmy określić ostateczny wygląd witryny. Jeśli masz jakieś uwagi lub wymagane są poprawki, to właśnie teraz dokonywane są stosowne zmiany. Gdy zaakceptujesz projekt strony, zabieramy się za wypełnianie jej treścią!

tworzenie stron www

Krok 3. Rozwój

Mając ostateczną wersję projektu, zabieramy się do określenia, który system zarządzania treścią i jego funkcje będą najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Potem przychodzi czas na właściwe tworzenie strony internetowej! Najpierw dokładnie testujemy wszystkie funkcje, usuwamy ewentualne błędy i usterki, wprowadzamy poprawki w kodzie lub piszemy własne moduły. Potem wypełniamy szkielet grafiką, rozmieszczamy teksty, układamy elementy by tworzyły spójną całość. Strona jest już prawie gotowa ale przed nami jeszcze trochę pracy…

publikacja stron www

Krok 4. Publikacja

Jesteśmy prawie gotowi! Zanim faktycznie uruchomimy Twoją stronę, jeszcze raz gruntownie sprawdzamy każdą zakładkę całego projektu, aby upewnić się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Następnie prezentujemy Ci gotowy produkt do akceptacji końcowej. Po zatwierdzeniu, rejestrujemy domenę, rezerwujemy hosting i publikujemy Twoją nową stronę www! Przez pierwszych kilka tygodni, pomożemy Ci bez dodatkowych opłat w utrzymaniu witryny, aż ty i / lub twój zespół opanujecie samodzielne poruszanie się po panelu administracyjnym.

pozycjonowanie stron www

Krok 5. Promocja

Strona jest już widoczna dla każdego w internecie. Niestety ruch jest niewielki. Czas to zmienić! Na tym etapie zajmujemy się promocją czyli pozycjonowaniem Twojej strony w wyszukiwarkach. Naszym zadaniem jest podnieść jej pozycję w wynikach wyszukiwania, by pokazywała się możliwie wysoko (a najlepiej na pierwszych pozycjach). Nie jest to łatwe zadanie, musimy wyprzedzić Twoją konkurencję. Pozycjonowanie nie jest jednokrotną usługą, to proces, w którym nieustannie należy obserwować działania konkurencji i dostosowywać działania do zmieniających się algorytmów.

 

Zajmujemy się także pozycjonowaniem i promocją strony www. Sprawdź naszą ofertę!