Instrukcja aktywacji Bitdefender za pomocą klucza

Przede wszystkim gratulujemy zakupu Bitdefender! Tuż po weryfikacji płatności otrzymują Państwo wiadomość email zawierającą 10-znakowy klucz produktu. Klucz ten służy do aktywacji subskrypcji.

Zarządzanie licencjami w Bitdefender jest bardzo proste, każdy użytkownik posiada swoje konto na stronie https://central.bitdefender.com/ Należy się tam zalogować, lub zarejestrować jeśli jeszcze nie Posiadają Państwo konta.

Po zalogowaniu należy przejść na zakładkę „MOJE SUBSKRYPCJE” następnie należy wcisnąć „KOD AKTYWACYJNY” i w polu które się pokaże trzeba wpisać otrzymany klucz.

Na liście powinien się pojawić zakupiony przez Państwa produkt np. Internet Security.

Aby zainstalować program należy przejść na zakładkę „MOJE URZĄDZENIA” i tam będzie przycisk „ZAINSTALUJ BITDEFENDER” rozpocznie się pobieranie. Potem nie trzeba już wpisywać żadnego klucza. Program po prostu będzie działał, a komputer będzie widoczny w panelu „MOJE URZĄDZENIA„.

Program można również zainstalować z pliku pobranego bezpośrednio ze strony producenta. Po zakończonej instalacji Bitdefender poprosi nas o zalogowanie się do konta Cental, i jeśli logowanie zakończy się pozytywnie zostanie wyświetlone podsumowanie i informacje o bieżącej licencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *