Średnie firmy

Większość średniej wielkości przedsiębiorstw (zatrudniających do 250 osób) z powodzeniem rozwija się, opierając się na swojej tradycyjnej sile – szybkości działania i dużym skoncentrowaniu na kliencie. Aby jednak skuteczniej konkurować z większymi rywalami na bardzo konkurencyjnym rynku, średnie firmy wymagają nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. InsERT oferuje średnim firmom elastyczne systemy, które można w łatwy sposób dopasować do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

 

SprzedażSubiekt GT Sfera Otwarty system sprzedaży stworzony dla użytkowników, którzy wymagają specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. Zawiera mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń dostosowujących system do własnych potrzeb.

Subiekt Nexo PROSubiekt nexo PROElastyczny system sprzedaży zawierający wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Subiekta nexo, własnych pól, raportów i wydruków).

Księgowość i finanseRewizor GT Nowoczesny system finansowo-księgowy, zawierający komplet funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac.

Rewizor nexo Intuicyjny system finansowo-księgowy wspierający księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i bankowe oraz rozliczanie rozrachunków.

Rewizor GT Sfera Otwarty system finansowo-księgowy, który oprócz standardowej funkcjonalności Rewizora GT został wyposażony w mechanizm Sfera dla Rewizora GT pozwalający na pisanie dowolnych rozszerzeń.

Rewizor Nexo PRORewizor nexo PROElastyczny system finansowo-księgowy zawierający wiele niestandardowych rozwiązań. Pozwala m.in. wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć własne raporty i wydruki oraz dodawać indywidualne rozwiązania dostosowane do specyfiki firmy poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rewizora.

Kadry i płaceGratyfikant GT SferaRozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT, wzbogacona o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu. System powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych z systemów RCP czy definiowaniu własnych składników płacowych.

Gratyfikant nexo PROElastyczny, otwarty system kadrowo-płacowy wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do obsługi kadr i płac, a także wiele ponadstandardowych rozwiązań (m.in. rozbudowane możliwości umów cywilnoprawnych i składników definiowalnych, własne raporty i wydruki, możliwość tworzenia rozszerzeń).

Zarządzanie relacjami z klientamiGestor GT SferaWszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa.

Gestor nexo PROElastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Zawiera wiele rozwiązań, dzięki którym możliwe jest łatwe dostosowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (tworzenie rozszerzeń, własne pola, słowniki, flagi, raporty, wzorce wydruku itp.).

Sprzedaż internetowavendero Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.

Sello Wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Współpracuje z Subiektem GT.

Sprzedaż mobilna


mobilny SubiektSystem wspomagający pracę handlowca w terenie, ściśle zintegrowany z Subiektem GT. Umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. Pracuje na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym.

Sprzedaż detaliczna


Subiekt Sprint 2 System szybkiej sprzedaży detalicznej, zintegrowany z Subiektem GT i Subiektem nexo. Pozwala na maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Zapewnia szybką obsługę klientów i sprawne zarządzanie sklepem.

Rozszerzenia funkcjonalneNiebieski PLUS
Plus Niebieski do Insert GT
Zielony PLUS
Plus Zielony dla Insert GT
Czerwony PLUS
Plus Czerwony dla Insert GTSpecjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych do programów z linii InsERT GT, stworzony z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności.