GitProtect.io – przełomowy GitHub backup i Bitbucket backup od Xopero Software

GitProtect.io to pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych na świecie, przełomowe oprogramowanie do backupu środowisk GitHub i Bitbucket stworzone przez Xopero Software, polskiego lidera wśród producentów rozwiązań do backupu i disaster recovery. 

Zabezpiecz swój kod źródłowy i wartość intelektualną przed każdą awarią, błędem programistów, celowym działaniem pracownika, uszkodzeniem sprzętu i atakami ransomware. 

W razie potrzeby, przywróć swoje repozytorium i metadane z konkretnego momentu w czasie i jak najszybciej wróć do kodowania. 

GitHub Backup 

Zabezpiecz swoje repozytoria i metadane (w tym m.in. pull requests, issues, milestones, releases, wikis i inne) – zarówno lokalne jak i chmurowe. Skorzystaj z pełnej integracji z GitHub – ustaw backup raz, a będzie wykonywał się automatycznie uwzględniając wszystkie zmiany Twojej organizacji w GitHub. 

Bitbucket Backup 

Korzystasz z Bitbucketa? Stwórz plan backupu, który zabezpieczy wszystkie Twoje repozytoria i metadane (w tym pull requests, issues, hooks, pipelines, i inne) – te w chmurze i lokalne, przechowywane na urządzeniach Twoich programistów. Tworzysz nowe repozytorium? Dzięki pełnej integracji zostanie automatycznie włączone do planu backupu…

Więcej na temat GitProtect.io by Xopero ONE na oficjalnej stronie GitProtect.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *