Twoja firma w Google

Pokazuj swoją firmę w Google

Docieraj do klientów, którzy szukają informacji na temat Twojej działalności w wyszukiwarce, mapach czy portalach społecznościowych. Udostępnimy twoim klientom właściwe informacje w odpowiednim miejscu – wskazówki dojazdu do firmy w mapach, godziny pracy w wyszukiwarce a numer telefonu, który można kliknąć i od razu zadzwonić do firmy, na komórce.

 

maps

Umieścimy Twoją firmę na mapie

Zweryfikowane informacje o Twojej firmie mogą być wyświetlane w Mapach, dzięki czemu klientom będzie łatwiej dotrzeć do Twojej firmy, a także sprawdzić jej dane kontaktowe oraz oceny i opinie o niej.

 


 


www

Zadbamy o widoczność w wyszukiwarce

Często wystarczy jedno kliknięcie, by kolejny klient trafił do Twojej firmy. Kiedy informacje o Twojej firmie są dostępne w usługach Google, klienci mogą łatwo znajdować w wyszukiwarce jej godziny pracy, dane kontaktowe i wskazówki dojazdu.


 

ok

Zawsze właściwe informacje

Informacje o firmie możesz aktualizować tak często, jak tylko chcesz. Możesz na przykład edytować dane kontaktowe, opis firmy, godziny pracy i adres strony internetowej.


 

mobile

Daj się znaleść zawsze i wszędzie

Klienci mogą wyszukiwać informacje o Twojej firmie na komputerach, komórkach i tabletach. Niezależnie od tego, gdzie w danej chwili są i z jakiego urządzenia korzystają, zawsze znajdą właściwe informacje.