Naprawa SONY Xperia Z C6603

Jeżeli w Twoim telefonie uszkodził się przycisk włącznika, lub przyciski VOL+ / VOL – pamiętaj, że oferujemy możliwość naprawy takich przycisków.

Nie zalecamy samodzielnego otwierania telefonów gdyż może to skutkować większym uszkodzeniem, a bez użycia odpowiednich narzędzi wyszczerbianie i pokrzywienie lub pęknięcie obudowy. Często zdarzają się także obudowy z powyłamywanymi zatrzaskami.

W ramach naszego serwisu naprawimy przyciski, Składamy i testujemy urządzenie. Gdy wszystko ładnie działa, odsyłamy lub/i informujemy klienta o wykonaniu zlecenia.

Także i tym razem naprawa SONY Xperia zakończyła się powodzeniem. Usunęliśmy usterkę niedziałającego przycisku i telefon działa jak przed awarią.

Naprawa SONY Xperia

IMG_8813
IMG_8814

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naprawą swojego tableta lub laptopa – niezależnie od marki, to zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu. Sprzęt można do nas wysyłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich na nasz adres. Do przesyłki należy dołączyć krótki opis usterki, która ma zostać usunięta, oraz swoje dane kontaktowe. Można także wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie: https://www.tech-sas.pl/zgloszenie-naprawy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *